Ekologiczna Urna Dujura II – Terakota/Modlitwa
Ekologiczna Urna Dujura II – Terakota/Modlitwa
Ekologiczna Urna Dujura II
ma powierzchnię w terakotowym wykończeniu, ozdobioną motywem modlitwy, a jej wygląd przypomina powierzchnię kamienia. Urna ta sprawia eleganckie wrażenie.
Czym są „Urny Ekologiczne” i jakie są ich zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny produkowane są z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) oraz naturalne dodatki. Urny te są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo odporne w suchym środowisku. Jeśli urna nie zostanie umieszczona w ziemi, pozostanie nienaruszona. Po umieszczeniu urny w ziemi zaczyna się ona stopniowo rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla oraz próchnicę. (Proces rozkładu rozpoczyna się po około roku w ziemi i trwa ok. 5 lat do całkowitego rozłożenia.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane z odnawialnych surowców
- W suchym środowisku pozostają nienaruszone
- Szeroka oferta

| Materiał | Wapń |
|---|---|
| Kolor | Pomarańczowa |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Chrześcijański, Modlitwa |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 19 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



