Ekologiczna urna Motive – biała/miedź
Ekologiczna urna Motive – biała/miedź
Ekologiczna urna Motive
Ekologiczna urna Motive ma delikatną kremowobiałą powierzchnię z wiekiem w kolorze miedzi i jest ozdobiona dziełem sztuki przedstawiającym motyw żaglówki. Ten ręcznie malowany motyw symbolizuje godność, szacunek i przejście między życiem a śmiercią.
Czym są "urny ekologiczne" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne to bardzo ważna część naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna nie zostanie zakopana, pozostaje nienaruszona. Po złożeniu w ziemi zaczyna się stopniowo rozkładać do wody, dwutlenku węgla i próchnicy. (Rozkład zaczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozkładu).
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane ze źródeł odnawialnych
- Trwałe w suchym środowisku
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Biały
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Motyw, Ręcznie malowany |
| Motyw | Abstrakcyjny, Artystyczny, Łódź |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 21 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



