Urna ceramiczna Modena - Krzyż/Zielony
Ceramiczna urna Modena ma nowoczesny i elegancki design w kolorze zielonym, ozdobiony mosiężnym motywem krzyża i złotą obwódką wokół pokrywy.
Urna ceramiczna Modena - Krzyż/Zielony
Ceramiczna urna Modena ma nowoczesny i elegancki design w kolorze zielonym, ozdobiony mosiężnym motywem krzyża i złotą obwódką wokół pokrywy. Více
Kod: V6474KM
Produkt nie jest już w ofercie
Urna ceramiczna Modena
ma nowoczesny i elegancki design w zielonym kolorze, ozdobiony mosiężnym motywem krzyża oraz złotym brzegiem wokół pokrywy. To połączenie jest bardzo subtelne.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym oraz pożądanym materiałem, który dzięki swojemu naturalnemu charakterowi jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Zielona |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Krzyż, Chrześcijański |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 24 cm |
| Waga | 3 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



