Metalowa urna Harmony - czarna
Metalowa urna Harmony ma wygląd wysokiej jakości kamienia imitującego marmur w kolorze czarnym i jest ozdobiona złotym błyszczącym wykończeniem wokół pokrywy.
Metalowa urna Harmony - czarna
Metalowa urna Harmony ma wygląd wysokiej jakości kamienia imitującego marmur w kolorze czarnym i jest ozdobiona złotym błyszczącym wykończeniem wokół pokrywy. Více
Kod: H6010GB
Metalowa urna Harmony
ma wygląd wysokiej jakości kamienia imitującego marmur w czarnym kolorze i jest ozdobiona błyszczącym złotym obramowaniem wokół pokrywki. Ten wygląd jest bardzo nietypowy.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbariów lub grobów urnowych i są zaprojektowane tak, aby pomieścić oficjalną plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiały z recyklingu z produkcji metalowych urn, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (stal)
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18,5 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu, Kamienny wygląd |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18,5 cm |
| Waga | 1,1 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



