Metalowa urna Lucca - drewno różane
Metalowa urna Lucca ma matowe wykończenie w odcieniu kremowej bieli i jest ozdobiona opaską z żywym, szlachetnym rysunkiem drewna.
Metalowa urna Lucca - drewno różane
Metalowa urna Lucca ma matowe wykończenie w odcieniu kremowej bieli i jest ozdobiona opaską z żywym, szlachetnym rysunkiem drewna. Více
Kod: V42F
Metalowa urna Lucca - Palisander
ma matową powierzchnię w odcieniu kremowej bieli i ozdobiona jest paskiem z wyrazistym, szlachetnym rysunkiem drewna. Pasek dekoracyjny zdobią błyszczące złote linie.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbariów lub grobów urnowych i są zaprojektowane tak, aby pomieścić oficjalną plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiały z recyklingu z produkcji metalowych urn, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (stal)
- Kolor: Biały
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 28 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Wygląd drewna |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



