Metalowa urna Royal White - Kwiat róży
Metalowa urna Royal White ma matowe, białe wykończenie i jest ozdobiona opaską z motywem kwiatu róży.
Metalowa urna Royal White - Kwiat róży
Metalowa urna Royal White ma matowe, białe wykończenie i jest ozdobiona opaską z motywem kwiatu róży. Více
Kod: H3817
Metalowa urna Royal White
ma matową powierzchnię w białym kolorze i jest ozdobiona paskiem z motywem kwiatu róży wokół całego obwodu urny. Dekoracyjny pasek jest obramowany błyszczącymi złotymi liniami.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby pomieścić urzędową plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiał z recyklingu z produkcji metalowych urn, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (stal)
- Kolor: Biały
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27,5 x 19 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Kwiatowy, Róża |
| Wysokość | 27,5 cm |
| Szerokość / średnica | 19 cm |
| Waga | 1 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



