Metalowa urna Airbrush – Gwiaździsta noc
Metalowa urna Airbrush – Gwiaździsta noc
Metalowa urna Airbrush
ma powierzchnię w czarnym wykończeniu, która jest ozdobiona ręcznie malowanym motywem gwiaździstej nocy wykonanym techniką malarską airbrush. Airbrush, czyli retusz amerykański, to technika malarska wykorzystująca małe pistolety do rozpylania farby za pomocą sprężonego powietrza.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny wyróżniają się wysoką jakością oraz trwałością w niekorzystnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub do grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby mieściła się w nich urzędowa plastikowa wkładka. Dodatkowo wykorzystujemy materiał pochodzący z recyklingu z produkcji metalowych urn, zamykając w ten sposób cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Nocne niebo |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



