Metalowa urna Amaris – Kremowa/Anioł
Metalowa urna Amaris ma kremowe wykończenie, które jest ozdobione dekoracyjną opaską z motywem anioła.
Metalowa urna Amaris – Kremowa/Anioł
Metalowa urna Amaris ma kremowe wykończenie, które jest ozdobione dekoracyjną opaską z motywem anioła. Více
Kod: H3814
Metalowa urna Amaris – Kremowa/Anioł
ma kremową powierzchnię, która jest ozdobiona ozdobnym paskiem z motywem aniołów. Ozdobny pasek ma niebieskozielony kolor i jest obramowany dwoma złotymi paskami.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbariów lub grobów urnowych i są zaprojektowane tak, aby pomieścić urzędowy plastikowy wkład. Dodatkowo wykorzystujemy materiały z recyklingu z produkcji urn, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (stal)
- Kolor: Biały
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (Wys. x Szer.) 28 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Motyw |
| Motyw | Chrześcijański, Anioł |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



