Metalowa urna Aurelia - Kwiaty
Metalowa urna Aurelia ma matowe, szare wykończenie i jest ozdobiona dekoracyjnym, kwiatowym paskiem.
Metalowa urna Aurelia - Kwiaty
Metalowa urna Aurelia ma matowe, szare wykończenie i jest ozdobiona dekoracyjnym, kwiatowym paskiem. Více
Kod: HC522-1
Metalowa urna Aurelia – Kwiaty
posiada matową powierzchnię w odcieniu szarości, ozdobioną dekoracyjnym paskiem z motywem kwiatowym. Pasek dekoracyjny jest w kolorze złotym.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nawet w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby pomieścić urzędową plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiał z recyklingu z produkcji urn metalowych, zamykając tym samym cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (Miedź)
- Kolor: Szary
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 26 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Miedź |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Kwiatowy |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



