Metalowa urna dekoracyjna - Kwiaty
Metalowa urna Decor ma ciemną galwaniczną powierzchnię, która jest platerowana.
Metalowa urna dekoracyjna - Kwiaty
Metalowa urna Decor ma ciemną galwaniczną powierzchnię, która jest platerowana. Více
Kod: H1510-1
Metalowa urna Decor
ma galwaniczną powierzchnię w ciemnym kolorze, która jest pokryta metalem. Urna ozdobiona jest dekoracyjnym paskiem z motywem kwiatowym.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby pomieściły urzędową plastikową wkładkę. Ponadto wykorzystujemy materiał z recyklingu z produkcji urn metalowych, zamykając cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (Miedź)
- Kolor: Szary
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 26 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Miedź |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Kwiatowy, Złoty pasek |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



