Metalowa urna Dunkel – Relief
Metalowa urna Dunkel ma powierzchnię w ciemnym miedzianym kolorze, która jest ozdobiona dekoracyjnym paskiem z motywem.
Metalowa urna Dunkel – Relief
Metalowa urna Dunkel ma powierzchnię w ciemnym miedzianym kolorze, która jest ozdobiona dekoracyjnym paskiem z motywem.
Více
Kod: HC521-1
Více
Metalowa urna Dunkel
ma powierzchnię w ciemnym miedzianym kolorze, która jest ozdobiona dekoracyjnym paskiem z motywem. Motyw dekoracyjnego paska ma wzór reliefu w złotym wykończeniu.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny wyróżniają się wysoką jakością oraz trwałością w niekorzystnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub do grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby mieściła się w nich urzędowa plastikowa wkładka. Dodatkowo wykorzystujemy materiał pochodzący z recyklingu z produkcji metalowych urn, zamykając w ten sposób cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Parametry
| Materiał | Miedź |
|---|---|
| Kolor | Miedziana |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Abstrakcyjny |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



