Metalowa urna Evelis z podstawą – Burel
Metalowa urna Evelis z podstawą – Burel
Metalowa urna Evelis
ma powierzchnię w patynowanym wykończeniu o wzorze drewna burl i jest ozdobiona dekoracyjnymi uchwytami w złotym wykończeniu. Urna posiada ozdobną podstawę oraz pokrywę w czarnym wykończeniu. Powierzchnia drewna burl jest bardzo unikatowa.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny wyróżniają się wysoką jakością oraz trwałością w niekorzystnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub do grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby mieściła się w nich urzędowa plastikowa wkładka. Dodatkowo wykorzystujemy materiał pochodzący z recyklingu z produkcji metalowych urn, zamykając w ten sposób cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Czerwona |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



