Metalowa urna Faith Niebieska – Róża
Metalowa urna Faith ma powierzchnię w niebieskim wykończeniu, która jest ozdobiona motywem róży oraz dekoracyjnym paskiem.
Metalowa urna Faith Niebieska – Róża
Metalowa urna Faith ma powierzchnię w niebieskim wykończeniu, która jest ozdobiona motywem róży oraz dekoracyjnym paskiem. Více
Kod: H820R-GB
Metalowa urna Faith
ma powierzchnię w niebieskim wykończeniu, która jest ozdobiona motywem róży oraz dekoracyjnym paskiem. Motyw róży oraz dekoracyjny pasek wokół obwodu pokrywy urny są w złotym wykończeniu.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny wyróżniają się wysoką jakością oraz trwałością w niekorzystnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub do grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby mieściła się w nich urzędowa plastikowa wkładka. Dodatkowo wykorzystujemy materiał pochodzący z recyklingu z produkcji metalowych urn, zamykając w ten sposób cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Motyw |
| Motyw | Kwiatowy, Róża, Złoty pasek |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



