Metalowa urna Lucea - Niebieska/Liście
Metalowa urna Lucea ma ciemnoniebieską powierzchnię ozdobioną motywem liści.
Metalowa urna Lucea - Niebieska/Liście
Metalowa urna Lucea ma ciemnoniebieską powierzchnię ozdobioną motywem liści. Více
Kod: H865SBL
Metalowa urna Lucea – Niebieska/Liście
ma powierzchnię w ciemnoniebieskim kolorze, ozdobioną motywem liści oraz dekoracyjnym paskiem wokół urny w srebrnym kolorze. Motyw liści jest w złotym kolorze i pięknie wykonany. Urna sprawia bardzo eleganckie wrażenie.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nawet w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbariów lub grobów urnowych i są zaprojektowane tak, aby pomieścić urzędowy plastikowy wkład. Dodatkowo wykorzystujemy materiały pochodzące z recyklingu z produkcji metalowych urn, co zamyka cykl produkcji i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (stal)
- Kolor: Srebrny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (Wys. x Szer.) 27 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Motyw |
| Motyw | Złoty pasek, Liść |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



