Metalowa urna Melina Café
Metalowa urna Melina Café ma matowe brązowe wykończenie, które jest ozdobione dekoracyjnym, drobnym złotym paskiem wokół pokrywy.
Metalowa urna Melina Café
Metalowa urna Melina Café ma matowe brązowe wykończenie, które jest ozdobione dekoracyjnym, drobnym złotym paskiem wokół pokrywy. Více
Kod: V377601
Metalowa urna Melina Café
ma matową powierzchnię w brązowym kolorze, ozdobioną dekoracyjnym, delikatnym złotym paskiem wokół pokrywki. Matowa powierzchnia i subtelny złoty pasek tworzą naprawdę ładne połączenie.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbariów lub grobów urnowych i są zaprojektowane tak, aby pomieścić oficjalną plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiały z recyklingu z produkcji metalowych urn, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (stal)
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



