Metalowa urna Orion – Niebieska
Metalowa urna Orion ma powierzchnię w niebieskim wykończeniu, która jest ozdobiona małymi dekoracyjnymi motywami.
Metalowa urna Orion – Niebieska
Metalowa urna Orion ma powierzchnię w niebieskim wykończeniu, która jest ozdobiona małymi dekoracyjnymi motywami. Více
Kod: H1320sms
Metalowa urna Orion
ma powierzchnię w niebieskim wykończeniu, która jest ozdobiona małymi dekoracyjnymi motywami. Motywami dekoracyjnymi są słońce, księżyc oraz gwiazdy. Motywy są w złotym wykończeniu.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny wyróżniają się wysoką jakością oraz trwałością w niekorzystnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub do grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby mieściła się w nich urzędowa plastikowa wkładka. Dodatkowo wykorzystujemy materiał pochodzący z recyklingu z produkcji metalowych urn, zamykając w ten sposób cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Nocne niebo |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



