Metalowa urna z obrazem - Kwiaty wiśni
Metalowa urna Painting ma matowe wykończenie w odcieniu burgundowej czerwieni i jest ozdobiona ręcznie malowanym motywem kwiatu wiśni.
Metalowa urna z obrazem - Kwiaty wiśni
Metalowa urna Painting ma matowe wykończenie w odcieniu burgundowej czerwieni i jest ozdobiona ręcznie malowanym motywem kwiatu wiśni. Více
Kod: H3622
Metalowa urna Malowidło
ma matową powierzchnię w odcieniu bordowej czerwieni i jest ozdobiona ręcznie malowanym motywem kwiatu wiśni. Malowidło jest bardzo dopracowane, z pięknymi detalami i cieniowaniem.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nawet w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby zmieściła się w nich urzędowa plastikowa wkładka. Dodatkowo wykorzystujemy materiał pochodzący z recyklingu z produkcji metalowych urn, zamykając cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (Stal)
- Kolor: Czerwony
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 28 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Czerwona |
| Rodzaj dekoru | Motyw, Ręcznie malowany |
| Motyw | Kwiatowy |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



