Organiczna urna Oasis - Róże
Organiczna urna Oasis - Róże
Ekologiczna urna Oasis
Ekologiczna urna Oasis ma czarną powierzchnię, ozdobiona jest czerwonym paskiem dekoracyjnym i posiada motyw liścia. Ta kombinacja jest bardzo minimalistyczna i prosta.
Czym są "urny ekologiczne" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego to bardzo ważna część naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi i jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna zostanie umieszczona poza ziemią, pozostaje nienaruszona. Po złożeniu do ziemi rozpoczyna się jej powolny rozkład do wody, dwutlenku węgla i próchnicy. (Rozkład urny zaczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozłożenia).
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane z odnawialnych źródeł
- Trwałość w suchym środowisku
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (Wys. x Szer.) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Kwiatowy, Róża |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 21 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



