Urna dla zwierząt Glamour - Champagne 1,5l
Urna dla zwierząt Glamour - Champagne 1,5l
Metalowa urna Glamour
ma matową, błyszczącą powierzchnię w brązowym kolorze, ozdobioną dekoracyjnym złotym paskiem. Złoty pasek jest dodatkowo obramowany dwoma błyszczącymi złotymi liniami. Urna posiada stylowo zaprojektowaną pokrywę. Nadaje się dla prochów zwierzęcia o wadze od 10 do 35 kg.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i zostały zaprojektowane tak, aby zmieściła się w nich urzędowa plastikowa wkładka. Dodatkowo wykorzystujemy materiały z recyklingu z produkcji metalowych urn, zamykając cykl produkcji i wspierając zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 1,5 l
- Wymiary: (W x S) 21 x 12,7 cm
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 21 cm |
| Szerokość / średnica | 12,7 cm |
| Waga zwierzątka | 10-35kg |
| Waga | 0,3 kg |
| Objętość | 1,5 l |
| Kształt |




