Urna dla zwierząt Glamour - Navy 1,5l
Urna dla zwierząt Glamour - Navy 1,5l
Metalowa urna Glamour
ma matową, połyskującą powierzchnię w odcieniu granatowym, ozdobioną dekoracyjnym paskiem w srebrnym kolorze. Srebrny pasek jest obramowany dwoma błyszczącymi srebrnymi liniami. Ta urna posiada bardzo stylowo zaprojektowaną pokrywę. Nadaje się na prochy zwierzęcia o wadze od 10 do 35 kg.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nawet w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbariów lub grobów urnowych i są zaprojektowane tak, aby pomieściły urzędową plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiał pochodzący z recyklingu z produkcji metalowych urn, zamykając tym samym cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal
- Kolor: Niebieski
- Pojemność: 1,5 l
- Wymiary: (W x S) 18 x 12,5 cm
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Srebrny pasek |
| Wysokość | 18,5 cm |
| Szerokość / średnica | 12,5 cm |
| Waga zwierzątka | 10-35kg |
| Waga | 0,3 kg |
| Objętość | 1,5 l |
| Kształt |



