Urna dla zwierząt Herz Infinty - Brązowa 1,5l
Ceramiczna urna Herz Infinty ma aksamitną, błyszczącą powierzchnię w kolorze brązowym i kształt serca. Jest ręcznie zdobiona złotym, błyszczącym motywem nieskończoności z łapką i sercem.
Urna dla zwierząt Herz Infinty - Brązowa 1,5l
Ceramiczna urna Herz Infinty ma aksamitną, błyszczącą powierzchnię w kolorze brązowym i kształt serca. Jest ręcznie zdobiona złotym, błyszczącym motywem nieskończoności z łapką i sercem. Více
Kod: V58-1500-6086
Urna ceramiczna Herz Infinity
ma aksamitną, błyszczącą powierzchnię w brązowym kolorze i jest w kształcie serca. Ręcznie zdobiona złotym, połyskującym motywem nieskończoności z łapką i sercem. Urna nadaje się na prochy zwierzęcia o wadze od 10 do 35 kg.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była cenionym oraz poszukiwanym materiałem, który dzięki swojemu naturalnemu charakterowi uważany jest za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonywane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 1,5 l
- Wymiary: (W x S) 11 cm x 22 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Nieskończoność |
| Wysokość | 11 cm |
| Szerokość / średnica | 22 cm |
| Waga zwierzątka | 10-35kg |
| Waga | 1,3 kg |
| Objętość | 1,5 l |
| Kształt |



