Urna dla zwierząt Infinity Artist - Olive/Graphite 2,8l
Urna dla zwierząt Infinity Artist - Olive/Graphite 2,8l
Ekologiczna urna Infinity Artist
ma matową, aksamitną dwukolorową powierzchnię w odcieniach oliwkowej zieleni i grafitowej czerni, ozdobioną miłosnym paskiem z łapkami. Ta urna oferuje elegancki, ale prosty design, który stanowi godny i kojący sposób na uczczenie pamięci ukochanego zwierzęcia. Urna jest odpowiednia dla prochów zwierzęcia o wadze od 35 kg.
Czym są "Ekologiczne urny" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w glebie, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna zostanie umieszczona gdziekolwiek indziej niż w ziemi, pozostanie nienaruszona. Po złożeniu urny w ziemi zaczyna się powoli rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład rozpoczyna się po roku i trwa około 5 lat).
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane z odnawialnych źródeł
- Trwałe w suchym środowisku
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
Kolor: Zielony, Czarny
- Pojemność: 2,8 l
- Wymiary: (Wys. x Szer.) 22,5 x 15 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Czarna, Zielona |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Ozdobny pasek |
| Wysokość | 22,5 cm |
| Szerokość / średnica | 15 cm |
| Waga zwierzątka | 35-80kg |
| Waga | 0,3 kg |
| Objętość | 2,8 l |
| Kształt |



