Urna betonowa Urnyo Ciemnoszara
Urna betonowa Urnyo ma betonową powierzchnię w odcieniu ciemnoszarym.
Urna betonowa Urnyo Ciemnoszara
Urna betonowa Urnyo ma betonową powierzchnię w odcieniu ciemnoszarym. Více
Kod: U7044
Urna betonowa Urnyo Ciemnoszara
posiada betonową powierzchnię w odcieniu ciemnej szarości.
Wysoka trwałość i minimalizm
URNYO to czeska marka specjalizująca się w produkcji nowoczesnych urn o minimalistycznym designie, za którym stoi czołowy czeski projektant MgA. Tomáš Vacek. Produkty URNYO wykonane są ze specjalnego, niezwykle wytrzymałego betonu, który przetrwa wieki i zachowa swój wygląd. Dodatkowo urna wyposażona jest w zamek zapewniający bezpieczne zamknięcie.
Główne parametry
- Materiał: Beton
- Kolor: Szary
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (Wys. x Szer.) 28 x 19 cm
Parametry
| Materiał | Beton |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 19 cm |
| Waga | 4 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



