Ceramiczna mini urna Avensis - szafirowa
Ceramiczna mini urna Avensis ma matowe wykończenie w kolorze szafirowego błękitu i jest ozdobiona złotym paskiem na całym obwodzie.
Ceramiczna mini urna Avensis - szafirowa
Ceramiczna mini urna Avensis ma matowe wykończenie w kolorze szafirowego błękitu i jest ozdobiona złotym paskiem na całym obwodzie. Více
Kod: H25-3690GB-MI
Miniurna ceramiczna Avensis
Miniurna ceramiczna Avensis ma matową powierzchnię w szafirowo-niebieskim odcieniu. Miniurna jest również ozdobiona złotym paskiem wokół całego obwodu. Na pokrywce znajduje się własna świeczka do herbaty.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżonka lub małżonki, zdjęcie z ukochaną osobą lub część popiołu. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której chętnie wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiednia duża urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Niebieski
- Pojemność: 0,4 l
- Wymiary: (W x S) 13 x 9 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



