Ceramiczna mini urna Bianco - Słoneczniki
Ceramiczna mini urna Bianco ma białą, szkliwioną powierzchnię. Jest ozdobiona motywem słonecznika i świeczką na pokrywie.
Ceramiczna mini urna Bianco - Słoneczniki
Ceramiczna mini urna Bianco ma białą, szkliwioną powierzchnię. Jest ozdobiona motywem słonecznika i świeczką na pokrywie. Více
Kod: V65-500-1L
Ceramiczna miniurna Bianco
jest wykonana z wysokiej jakości ceramiki. Ma biały, szkliwiony powierzchnię, a jej piękny motyw słonecznika jest wypalany w powierzchni w skomplikowanym procesie. Miniurnę zdobi świeczka na pokrywie.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna stanowi doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę ślubną męża lub żony, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, która pozwala mu z czułością wspominać zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest pasująca urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Biały
- Pojemność: 0,5 l
- Wymiary: (W x S) 13 x 10 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Kwiatowy, Słonecznik |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 10 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |
| Kształt |



