Ceramiczna mini urna Brillant - jasnobrązowa
Ceramiczna mini urna Brillant ma matową powierzchnię w jasnobrązowym.
Ceramiczna mini urna Brillant - jasnobrązowa
Ceramiczna mini urna Brillant ma matową powierzchnię w jasnobrązowym. Více
Kod: VP7821L
Ceramiczna miniurna Brillant
ma matową powierzchnię w jasnobrązowym kolorze. Jej prosty kształt uzupełnia szczotkowany pasek w złotym kolorze, obramowany błyszczącymi, złotymi liniami. Miniurna wykonana jest z wysokiej jakości ceramiki i posiada własną świeczkę typu tealight.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę ślubną małżonka, zdjęcie ukochanej osoby lub część popiołów. Każda osoba ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której chętnie wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest pasująca duża urna.
Główne Parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 0,4l
- Wymiary: (W x S) 9 x 8 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość / średnica | 8 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,4 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |
| Kształt |



