Ceramiczna mini urna Cleo - zielona
Ceramiczna mini urna ze świecą Cleo ma aksamitną, zieloną powierzchnię. Projekt uzupełniają ręcznie malowane rowki i prosty, elegancki kształt.
Ceramiczna mini urna Cleo - zielona
Ceramiczna mini urna ze świecą Cleo ma aksamitną, zieloną powierzchnię. Projekt uzupełniają ręcznie malowane rowki i prosty, elegancki kształt. Více
Kod: V6887L
Ceramiczna miniurna Cleo
z świeczką ma prosty i elegancki kształt. Miniurnę zdobią ręcznie malowane rowki w kolorze antycznego złota na zielonej, aksamitnej powierzchni. Miniurna jest wykonana z wysokiej jakości ceramiki.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżeńską męża lub żony, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której chętnie wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiednia urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Zielony
- Pojemność: 0,5l
- Wymiary: (W x S) 12,5 x 9,3 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Zielona |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 12,5 cm |
| Szerokość / średnica | 9,3 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |
| Kształt |



