Ceramiczna mini urna Glamour Silver - lodowcowy błękit
Ceramiczna mini urna Glamour Silver ma aksamitną powierzchnię w lodowato niebieskim odcieniu. Ozdobiona jest srebrnym, połyskującym paskiem, który jest otoczony srebrnymi paskami.
Ceramiczna mini urna Glamour Silver - lodowcowy błękit
Ceramiczna mini urna Glamour Silver ma aksamitną powierzchnię w lodowato niebieskim odcieniu. Ozdobiona jest srebrnym, połyskującym paskiem, który jest otoczony srebrnymi paskami. Více
Kod: VP861513L
Ceramiczna miniurna Glamour Silver
ma matową, aksamitną powierzchnię w niebieskim kolorze. Design uzupełnia srebrny pasek, który jest otoczony szczotkowanymi srebrnymi liniami. Miniurna ma własną świeczkę do herbaty na pokrywce. Jest wykonana z wysokiej jakości ceramiki.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżonka lub małżonki, fotografię z ukochaną osobą lub część popiołu. Każda osoba ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której chętnie wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiednia duża urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Niebieski
- Pojemność: 0,4l
- Wymiary: (W x S) 9 x 8 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Błyszczący pasek, Srebrny pasek |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość / średnica | 8 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,4 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |
| Kształt |



