Ceramiczna mini urna Kryształowe Serce - Fumé
Ceramiczna mini urna Kryształowe Serce - Fumé
Ceramiczna miniurna Crystal Serce
jest wykonana z wysokiej jakości ceramiki, a jej błyszcząca perłowa powierzchnia ma odcień fumé. Zdobiona jest sercem z wysokiej jakości kryształów. Każdy kamień jest ręcznie nakładany indywidualnie. Serce symbolizuje miłość, ale może także oznaczać dobroć (humanitarność) lub witalność. Miniurna posiada na wieczku świeczkę na herbatę.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako idealne wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę męża lub żony, zdjęcie z ukochaną osobą lub część prochów. Każda osoba ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której z radością wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiadająca duża urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 0,4l
- Wymiary: (W x S) 9 x 8 cm
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Motyw, Kryształki Swarovski |
| Motyw | Serce |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość / średnica | 8 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,4 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |
| Kształt |



