Ceramiczna mini urna Kryształowy Krzyż - Biała
Ceramiczna mini urna Kryształowy Krzyż - Biała
Ceramiczna miniurna Crystal Krzyż
jest wykonana z wysokiej jakości ceramiki, a jej błyszcząca perłowa powierzchnia jest w kolorze białym. Zdobiona jest krzyżem z wysokiej jakości kryształów. Każdy kamień jest ręcznie nakładany indywidualnie. Krzyż symbolizuje połączenie człowieka z ziemią i jego bliźnimi (pozioma oś krzyża) oraz z boskością (pionowa oś krzyża). Miniurna posiada na wieczku świeczkę na herbatę.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako idealne wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę męża lub żony, zdjęcie z ukochaną osobą lub część prochów. Każda osoba ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której z radością wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiadająca duża urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Biały
- Pojemność: 0,4l
- Wymiary: (W x S) 9 x 8 cm
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Motyw, Kryształki Swarovski |
| Motyw | Krzyż, Chrześcijański |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość / średnica | 8 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,4 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |
| Kształt |



