Ceramiczna mini urna Mandala - Lila
Ceramiczna mini urna Mandala ma aksamitną powierzchnię w liliowym odcieniu. Miniurna ozdobiona jest mandalą i świeczką na wieczku.
Ceramiczna mini urna Mandala - Lila
Ceramiczna mini urna Mandala ma aksamitną powierzchnię w liliowym odcieniu. Miniurna ozdobiona jest mandalą i świeczką na wieczku. Více
Kod: VP860915L
Ceramiczna miniurna Mandala
ma matową, aksamitną powierzchnię w odcieniu liliowym. Motyw zdobi abstrakcyjna mandala. Mandale są symbolami o wysokiej energii i magicznym znaczeniu. Miniurna posiada własną świeczkę i jest wykonana z wysokiej jakości ceramiki.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżonka, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każda osoba ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której chętnie wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiadająca duża urna.
Główne Parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Różowy
- Pojemność: 0,4l
- Wymiary: (W x S) 9 x 8 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Różowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Motyw |
| Motyw | Abstrakcyjny, Mandala |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość / średnica | 8 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,4 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |
| Kształt |



