Ceramiczna mini urna Memorius - Coast
Ceramiczna mini urna Memorius ma matową, aksamitną powierzchnię w kolorze czarnym. Projekt uzupełnia opaska z motywem przybrzeżnym otoczona złotymi paskami.
Ceramiczna mini urna Memorius - Coast
Ceramiczna mini urna Memorius ma matową, aksamitną powierzchnię w kolorze czarnym. Projekt uzupełnia opaska z motywem przybrzeżnym otoczona złotymi paskami. Více
Kod: VP203FL
Ceramiczna miniurna Memorius
jest wykonana z wysokiej jakości ceramiki, a jej matowa, aksamitna powierzchnia w kolorze czarnym jest ozdobiona pasem z motywem wybrzeża, który jest obramowany złotymi paskami. Miniurna posiada na pokrywie własną świeczkę typu tealight.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżeńską męża lub żony, zdjęcie ukochanej osoby lub część popiołu. Każda osoba ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której miło wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest pasująca duża urna.
Główne Parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 0,4l
- Wymiary: (W x S) 9 x 8 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Natura, Plaża |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość / średnica | 8 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,4 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |
| Kształt |



