Ceramiczna mini urna Milano - szara
Ceramiczna mini urna Milano ma ręcznie malowaną powierzchnię w kolorze szarym.
Ceramiczna mini urna Milano - szara
Ceramiczna mini urna Milano ma ręcznie malowaną powierzchnię w kolorze szarym. Více
Kod: VP2770L
Ceramiczna miniurna Mediolan
jest wykonana z wysokiej jakości ceramiki i posiada ręcznie malowaną powierzchnię w szarym kolorze. Powierzchnia jest ozdobiona pełnym wzorem, który otaczają delikatne złote paski. Miniurna ma własną świecę tealight umieszczoną na pokrywie.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna stanowi doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżonka lub małżonki, zdjęcie z ukochaną osobą lub część prochów. Każda osoba ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której z przyjemnością wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiednia duża urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Szary
- Pojemność: 0,4l
- Wymiary: (W x S) 9 x 8 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość / średnica | 8 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,4 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |
| Kształt |



