Ceramiczna mini urna Serce - Niebieska
Ceramiczna mini urna Heart ma matową powierzchnię w perłowo-niebieskim odcieniu i jest ozdobiona motywem serca.
Ceramiczna mini urna Serce - Niebieska
Ceramiczna mini urna Heart ma matową powierzchnię w perłowo-niebieskim odcieniu i jest ozdobiona motywem serca. Více
Kod: H26751-MI
Ceramiczna miniurna Heart
ma matową powierzchnię w perłowym odcieniu niebieskiego. Projekt został wzbogacony sercem ozdobionym ręcznie nakładanymi kryształkami Swarovskiego. Serce symbolizuje miłość, dobro lub witalność. Miniurna wykonana jest z wysokiej jakości ceramiki i posiada własną świeczkę typu tealight.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżonka lub małżonki, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której chętnie wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest pasująca duża urna.
Główne Parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Niebieski
- Pojemność: 0,4 l
- Wymiary: (W x S) 13 x 9 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Rodzaj dekoru | Motyw, Kryształki Swarovski |
| Motyw | Serce |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |




