Ceramiczna mini urna Triangle - biała
Ceramiczna mini urna Triengle ma matowe białe wykończenie i jest ozdobiona złotym paskiem na całym obwodzie.
Ceramiczna mini urna Triangle - biała
Ceramiczna mini urna Triengle ma matowe białe wykończenie i jest ozdobiona złotym paskiem na całym obwodzie. Více
Kod: H26101-MI
Ceramiczna miniurna Triangle
Ceramiczna miniurna Triangle ma matową powierzchnię w czarnym kolorze. Miniurna jest również ozdobiona złotym paskiem wokół całego obwodu. Jej szczególność polega na trójwymiarowym kształcie. Na pokrywce znajduje się świeczka typu tealight.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę ślubną męża lub żony, zdjęcie z ukochaną osobą lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której miło wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiednia duża urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Biały
- Pojemność: 0,4l
- Wymiary: (W x S) 13 x 9 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |
| Kształt |



