Ceramiczna mini urna Woodly II - biała
Ceramiczna mini urna Woodly II ma matowe wykończenie w kremowobiałym odcieniu i dekoracyjny pasek na obwodzie z motywem drewnianej mozaiki....
Ceramiczna mini urna Woodly II - biała
Ceramiczna mini urna Woodly II ma matowe wykończenie w kremowobiałym odcieniu i dekoracyjny pasek na obwodzie z motywem drewnianej mozaiki.... Více
Kod: H26743-MI
Miniurna ceramiczna Woodly II
posiada matową powierzchnię w kremowobiałym odcieniu, a wokół obwodu znajduje się ozdobny pasek z motywem drewnianej mozaiki. Na pokrywce znajduje się świeczka tealight.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna jest doskonałą formą upamiętnienia bliskiej osoby. Do urny można włożyć obrączkę małżonka, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każda osoba posiada indywidualną pamiątkę, dzięki której wspomina zmarłego z miłością.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest dopasowana większa urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Biały
- Pojemność: 0,4l
- Wymiary: (W x S) 13 x 9 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Antyczny |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |
| Kształt |



