Ceramiczna miniurna Nova – Bordowa czerwień
Ceramiczna miniurna Nova ma powierzchnię w czerwonym wykończeniu, która przypomina wygląd kamienia.
Ceramiczna miniurna Nova – Bordowa czerwień
Ceramiczna miniurna Nova ma powierzchnię w czerwonym wykończeniu, która przypomina wygląd kamienia. Více
Kod: H25962-MI
Ceramiczna miniurna Nova
ma powierzchnię w czerwonym wykończeniu, która przypomina wygląd kamienia. Na wieczku znajduje się świeczka typu tealight.
Znaczenie miniurny
Miniurna pamiątkowa stanowi wyjątkową formę upamiętnienia bliskiej osoby. Do urny można włożyć obrączkę ślubną męża lub żony, fotografię z ukochaną osobą lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której z czułością wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest również pasująca urna w większym rozmiarze.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Czerwona |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu, Kamienny wygląd |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,4 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



