Drewniana urna pamięci
Drewniana urna pamięci
Drewniana urna In Memory
została wykonana z wysokiej jakości drewna klonowego i jest dostarczana z pędzlem oraz zestawem farb akrylowych. Dzięki temu istnieje możliwość personalizacji urny zgodnie z własnymi wyobrażeniami i gustem. Urna przeznaczona głównie do umieszczenia we wnętrzach lub kolumbariach.
Unikaty z naturalnych surowców
Drewno, jako jeden z najbardziej lubianych naturalnych materiałów, dzięki swoim właściwościom i wyglądowi doskonale nadaje się do produkcji urn pogrzebowych. Urny wykonane są z drewna lokalnych lasów najwyższej jakości i starannie obrabiane ręcznie. Drewno to niezwykle bogaty materiał o unikalnym wyglądzie, ponieważ naturalny rysunek różnych rodzajów drewna gwarantuje, że każda drewniana urna jest unikalna.
Poszczególne części urny są połączone wodoodpornym klejem, który z czasem pozwala urnie rozpaść się pod wpływem wilgoci gleby. Szybkość rozkładu drewna zależy od rodzaju gleby i gatunku drewna; drewno miękkie rozkłada się szybciej niż twarde. (Dotyczy to wyłącznie urn umieszczonych bezpośrednio w ziemi.)
Główne parametry
- Materiał: Klon
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 30 x 20 cm
| Materiał | Klon |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość / średnica | 20 cm |
| Waga | 2 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



