Drewniana urna Radana - Naturalna
Drewniana urna Radana - Naturalna
Drewniana urna Radana
ma klasyczny, ponadczasowy kształt i ogólnie prosty wygląd bez zdobień w brązowym kolorze. Jej wygląd sprawia wrażenie rustykalnego.
Unikalne produkty z naturalnych surowców
Drewno, jako jeden z najpopularniejszych naturalnych materiałów, doskonale nadaje się do produkcji urn pogrzebowych dzięki swoim właściwościom i wyglądowi. Urny są wykonane z drewna lokalnych lasów o najwyższej jakości i starannie obrabiane ręcznie. Drewno jest niezwykle bogatym materiałem o unikalnym wyglądzie, ponieważ naturalne usłojenie różnych gatunków drewna gwarantuje, że każda drewniana urna jest wyjątkowa.
Poszczególne części urny są połączone wodoodpornym klejem, co umożliwia urnie stopniowy rozkład pod wpływem wilgoci gleby. Szybkość rozkładu drewna zależy od rodzaju gleby i gatunku drewna; drewno miękkie rozkłada się szybciej niż twarde. (Dotyczy tylko urn umieszczonych bezpośrednio w ziemi.)
Główne Parametry
- Materiał: Dąb
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 29 x 22 cm
| Materiał | Dąb |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 29 cm |
| Szerokość / średnica | 22 cm |
| Waga | 1,5 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



