Drewniana urna Romana - Naturalna
Drewniana urna Romana - Naturalna
Drewniana urna Romana
ma prostą brązową powierzchnię zdobioną złotą podstawą i jest wykonana z wysokiej jakości drewna dębowego. Ta urna jest bez motywu.
Unikalne produkty z naturalnych surowców
Drewno, jako jeden z najbardziej popularnych naturalnych materiałów, dzięki swoim właściwościom i wyglądowi doskonale nadaje się do produkcji urn pogrzebowych. Urny są wykonane z drewna z lokalnych lasów o najwyższej jakości i obrabiane z najwyższą starannością ręcznie. Drewno to bardzo bogaty materiał o unikalnym wyglądzie, ponieważ naturalny rysunek różnych rodzajów drewna gwarantuje, że każda drewniana urna jest unikatowa.
Poszczególne części urny są połączone wodoodpornym klejem, który z czasem pozwala urnie rozkładać się pod wpływem wilgoci w glebie. Szybkość rozkładu drewna zależy od rodzaju gleby i gatunku drewna; miękkie drewno rozkłada się szybciej niż twarde. (Dotyczy tylko urn umieszczonych bezpośrednio w ziemi.)
Główne Parametry
- Materiał: Dąb
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 28 x 20 cm
| Materiał | Dąb |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 20 cm |
| Waga | 2,3 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



