Drewniana urna Simon - Liście dębu
Drewniana urna Simon - Liście dębu
Drewniana urna Simon
ma rustykalną woskowaną powierzchnię i cylindryczny kształt, a jej ozdobą jest mosiężny pasek oraz złota podstawa. Te urny są ręcznie wykonane z najwyższą starannością, co sprawia, że każda sztuka ma unikalną strukturę i oryginalną kolorystykę drewna. Te urny są przeznaczone głównie do wnętrz lub kolumbarium.
Unikalne produkty z naturalnych surowców
Drewno, jako jeden z najpopularniejszych naturalnych materiałów, doskonale nadaje się do produkcji urn pogrzebowych dzięki swoim właściwościom i wyglądowi. Urny są wykonane z drewna lokalnych lasów o najwyższej jakości i starannie obrabiane ręcznie. Drewno jest niezwykle bogatym materiałem o unikalnym wyglądzie, ponieważ naturalne usłojenie różnych gatunków drewna gwarantuje, że każda drewniana urna jest wyjątkowa.
Poszczególne części urny są połączone wodoodpornym klejem, co umożliwia urnie stopniowy rozkład pod wpływem wilgoci gleby. Szybkość rozkładu drewna zależy od rodzaju gleby i gatunku drewna; drewno miękkie rozkłada się szybciej niż twarde. (Dotyczy tylko urn umieszczonych bezpośrednio w ziemi.)
Główne Parametry
- Materiał: Dąb
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 32 x 19 cm
| Materiał | Dąb |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Liść |
| Wysokość | 32 cm |
| Szerokość / średnica | 19 cm |
| Waga | 2,4 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



