Drewniana urna Sphera - sosna
Drewniana urna Sphera - sosna
Drewniana urna Sphera
posiada powierzchnię wykonaną z litego drewna sosnowego i ma kształt kuli. Urna jest wykonana z litego drewna sosnowego, które charakteryzuje się wytrzymałością i trwałością. Ponadto urna ma powierzchnię pokrytą olejem, co nadaje drewnu unikalny połysk i jednocześnie chroni je przed wpływem czynników zewnętrznych. Dzięki swojemu kształtowi jest to urna bardzo nietypowa.
Unikaty z naturalnych surowców
Drewno, jako jeden z najpopularniejszych naturalnych materiałów, dzięki swoim właściwościom i wyglądowi doskonale nadaje się do produkcji urn pogrzebowych. Urny są wykonane z drewna z lokalnych lasów najwyższej jakości i starannie obrobione ręcznie. Drewno to bardzo bogaty materiał o unikalnym wyglądzie, ponieważ naturalne usłojenie różnych rodzajów drewna gwarantuje, że każda drewniana urna jest oryginalna.
Poszczególne części urny są połączone wodoodpornym klejem, który z czasem pozwala urnie rozpaść się pod wpływem wilgoci gleby. Szybkość rozkładu drewna zależy od rodzaju gleby i gatunku drewna; drewno miękkie rozkłada się szybciej niż twarde. (Dotyczy tylko urn umieszczonych bezpośrednio w ziemi.)
Główne parametry
- Materiał: Sosna
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 23,5 x 23,5 cm
| Materiał | Sosna |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 23,5 cm |
| Szerokość / średnica | 23,5 cm |
| Waga | 1,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Kształt |



