Drewniana urna Bologna - Wenge Bonobo
Drewniana urna Bologna - Wenge Bonobo
Drewniana urna Bologna
ma brązową powierzchnię wykonaną z wysokiej jakości laminatu uzupełnioną pionowym metalowym paskiem dekoracyjnym. Ta urna wygląda bardzo ponadczasowo.
Unikaty z naturalnych surowców
Drewno, jako jeden z najbardziej lubianych naturalnych materiałów, dzięki swoim właściwościom i wyglądowi doskonale nadaje się do produkcji urn pogrzebowych. Urny są wykonane z drewna lokalnych lasów najwyższej jakości i starannie obrobione ręcznie. Drewno to bardzo bogaty materiał o unikalnym wyglądzie, ponieważ naturalny rysunek różnych rodzajów drewna gwarantuje, że każda drewniana urna jest wyjątkowa.
Poszczególne części urny są połączone wodoodpornym klejem, który z czasem pozwala urnie rozłożyć się pod wpływem wilgoci gleby. Szybkość rozkładu drewna zależy od rodzaju gleby i gatunku drewna; miękkie drewno rozkłada się szybciej niż twarde. (Dotyczy tylko umieszczenia urny bezpośrednio w ziemi.)
Główne parametry
- Materiał: Laminat
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 20,5 cm
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Srebrny pasek |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 20,5 cm |
| Waga | 3,5 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



