Drewniana urna Elegant - Rustikal
Drewniana urna Elegant - Rustikal
Drewniana urna Elegance
ma rustykalną powierzchnię w brązowym kolorze i jest wykonana z dębowego drewna. Ta urna jest bez wzoru, ale ozdobiona złotymi elementami po bokach urny.
Unikaty z naturalnych surowców
Drewno, jako jeden z najpopularniejszych materiałów naturalnych, doskonale nadaje się do produkcji urn pogrzebowych dzięki swoim właściwościom i wyglądowi. Urny są wykonane z drewna z lokalnych lasów najwyższej jakości i starannie wykończone ręcznie. Drewno to bogaty materiał o unikalnym wyglądzie, ponieważ naturalny rysunek różnych gatunków drewna gwarantuje, że każda drewniana urna jest unikalna.
Poszczególne części urny są połączone wodoodpornym klejem, który z czasem umożliwia rozpad urny pod wpływem wilgoci gleby. Szybkość rozkładu drewna zależy od rodzaju gleby i gatunku drewna; miękkie drewno rozkłada się szybciej niż twarde. (Dotyczy tylko urn umieszczonych bezpośrednio w ziemi.)
Główne parametry
- Materiał: Dąb
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 31 x 22 cm
| Materiał | Dąb |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość / średnica | 22 cm |
| Waga | 2 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



