Drewniana urna Roma - Drzewo
Drewniana urna Roma - Drzewo
Drewniana urna Roma
ma powierzchnię z drewna bukowego w kolorze mahoniu, zdobioną rzeźbionym motywem drzewa i wysokiej jakości złotą podstawą. Ta urna jest bardzo delikatna.
Unikalne produkty z naturalnych surowców
Drewno, jako jeden z najpopularniejszych naturalnych materiałów, dzięki swoim właściwościom i wyglądowi doskonale nadaje się do produkcji urn pogrzebowych. Urny są wykonane z drewna lokalnych lasów najwyższej jakości i przetworzone z najwyższą starannością ręczną. Drewno to materiał bardzo bogaty w unikalny wygląd, ponieważ naturalne wzory różnych rodzajów drewna gwarantują, że każda drewniana urna jest unikalna.
Poszczególne części urny są łączone wodoodpornym klejem, który z czasem pozwala urnie rozłożyć się pod wpływem wilgoci w glebie. Szybkość rozkładu drewna zależy od rodzaju gleby i gatunku drewna; miękkie drewno rozkłada się szybciej niż twarde. (Dotyczy tylko umieszczenia urny bezpośrednio w ziemi.)
Główne parametry
- Materiał: Buk
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 30 x 20 cm
| Materiał | Buk |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Motyw, Rzeźbiony motyw |
| Motyw | Drzewo |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość / średnica | 20 cm |
| Waga | 2 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



