Drewniana urna Vivre - Drzewo
Drewniana urna Vivre - Drzewo
Drewniana urna Vivre
posiada brązową powierzchnię z surowego drewna klonowego i jest ozdobiona wygrawerowanym motywem drzewa. Ta urna ma bardzo naturalny wygląd.
Unikaty z naturalnych surowców
Drewno, jako jeden z najpopularniejszych naturalnych materiałów, dzięki swoim właściwościom i wyglądowi doskonale nadaje się do produkcji urn pogrzebowych. Urny są wykonane z drewna z lokalnych lasów najwyższej jakości i starannie obrobione ręcznie. Drewno to bardzo bogaty materiał o unikalnym wyglądzie, ponieważ naturalne usłojenie różnych rodzajów drewna gwarantuje, że każda drewniana urna jest oryginalna.
Poszczególne części urny są połączone wodoodpornym klejem, który z czasem pozwala urnie rozpaść się pod wpływem wilgoci gleby. Szybkość rozkładu drewna zależy od rodzaju gleby i gatunku drewna; drewno miękkie rozkłada się szybciej niż twarde. (Dotyczy tylko urn umieszczonych bezpośrednio w ziemi.)
Główne parametry
- Materiał: Klon
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 28 x 21 cm
| Materiał | Klon |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Motyw, Grawerowany motyw |
| Motyw | Drzewo |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 21 cm |
| Waga | 2 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



