Urna ekologiczna Classique - Dandelion
Urna ekologiczna Classique - Dandelion
Ekologiczna urna Classique
Ekologiczna urna Classique ma kremowobiały kolor z motywem dmuchawca w kolorze brązowym oraz ozdobnym paskiem wokół pokrywy. To połączenie jest bardzo proste i eleganckie.
Czym są "urny ekologiczne" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne to bardzo ważna część naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urna nie zostanie zakopana, pozostanie nienaruszona. Po złożeniu do ziemi zaczyna się stopniowo rozkładać, zamieniając się w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład rozpoczyna się po roku i trwa około 5 lat.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane ze źródeł odnawialnych
- Trwałe w suchym środowisku
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Biały
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (Wys. x Szer.) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Kwiatowy, Dmuchawiec |
| Wysokość | 27,5 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



