Ekologiczna urna Crystal Serce – niebieska
Ekologiczna urna Crystal Serce – niebieska
Ekologiczna urna Crystal Serce
Ekologiczna urna Crystal Serce ma powierzchnię w niebieskim kolorze i jest ozdobiona ręcznie układanymi wysokiej jakości kryształami Swarovski w motywie serca. Wieczko zdobi błyszczący srebrny pas. To połączenie wygląda bardzo elegancko.
Czym są "Ekologiczne urny" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są wykonywane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna zostanie umieszczona poza ziemią, pozostanie nienaruszona. Po włożeniu do ziemi zaczyna się powoli rozkładać, przekształcając się w wodę, dwutlenek węgla i humus. (Rozkład urny zaczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozłożenia.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane ze źródeł odnawialnych
- W suchym środowisku zachowuje integralność
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Niebieski
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Rodzaj dekoru | Motyw, Kryształki Swarovski |
| Motyw | Serce |
| Wysokość | 27,5 cm |
| Szerokość / średnica | 18,5 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



