Ekologiczna urna Pure Infinity – biała
Ekologiczna urna Pure Infinity – biała
Ekologiczna urna Pure Infinity
Ekologiczna urna Pure Infinity ma matową powierzchnię w kolorze kremowym i jest ręcznie ozdobiona kryształkami Swarovskiego w kształcie symbolu nieskończoności, co nadaje jej lśniący i wyjątkowy wygląd.
Czym są "Ekologiczne urny" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne to bardzo ważna część naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w glebie, a jednocześnie bardzo odporne w suchym środowisku. Jeśli urna zostanie umieszczona gdziekolwiek indziej niż w ziemi, pozostanie nienaruszona. Po zakopaniu zaczyna się powoli rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i humus. (Proces rozkładu zaczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozkładu.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane ze źródeł odnawialnych
- Trwałe w suchym środowisku
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Biały
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Motyw, Kryształki Swarovski |
| Motyw | Nieskończoność |
| Wysokość | 27,5 cm |
| Szerokość / średnica | 19 cm |
| Waga | 0,7 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



