Ekologiczna urna Arte White - Linia
Ekologiczna urna Arte White - Linia
Ekologiczna urna Arte
Ekologiczna urna Arte ma matową powierzchnię w białym kolorze, zdobioną paskiem z abstrakcyjnym motywem linii, który jest obramowany delikatnymi błyszczącymi paskami. Silnie kontrastujące kształty i kolory nadają wzorowi na urnie dynamiczny efekt.
Czym są "Ekologiczne urny" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są wykonywane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo odporne w suchym środowisku. Jeśli więc urna zostanie umieszczona poza ziemią, pozostanie nienaruszona. Po umieszczeniu urny w ziemi zacznie się powoli rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i humus. (Rozkład urny zaczyna się po roku w ziemi i trwa około 5 lat do całkowitego rozkładu.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane ze źródeł odnawialnych
- W suchym środowisku zachowuje trwałość
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Biały
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Abstrakcyjny, Kształty geometryczne |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość / średnica | 18,5 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



